Apie mus

Serverių talpinimo paslaugas teikianti UAB „x24“ įkurta 2010-aisiais. Esame subūrę patyrusių specialistų komandą, kuri Jums gali pasiūlyti tik aukščiausios kokybės serverių talpinimo paslaugas.


Kodėl mes?

nuolat investuojame į įrangos diegimą ir jos atnaujinimą;
bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais;
naudojame SSD diskus (teikiame tikrus SSD VPS serverius), kurie suteikia galimybę turėti ypač greitus veikiančius serverius ir pranašumą kitų analogiškų sistemų atžvilgiu;
serverius kolokuojame Lietuvos, Vokietijos, Prancūzijos, Anglijos, Amerikos, Norvegijos ir Švedijos duomenų centruose;
serverius nuolat atnaujiname, siekdami taikyti naujausias ir pažangiausias technologijas;
esame pirmieji, Lietuvoje pasiūlę unikalią internetinių radijų sistemą.


Naujovė! Atsižvelgdami į tai, kad daugelis x24.lt paslaugų vartotojų turi „Smartphone‘us", įdiegėme programas ir jas pritaikėme prie unikalios „Smartphone“ sistemos. Kai klientai į konsultantus kreipiasi ne darbo laiku (vakarais, naktimis, savaitgaliais), programa automatiškai informuoja visus x24.lt administratorius – jie gali operatyviai reaguoti į Jūsų problemas, atsakyti į iškilusius klausimus bei suteikti kvalifikuotą pagalbą.


Įdiegėme pažangiausias sistemas, leidžiančias dirbti ir su klientais bendrauti paprasčiau. Naujosios sistemos suteikia galimybę Jums paslaugomis naudotis paprastai, sklandžiai bei efektyviai.


Patikimas ir unikalias paslaugas teikiame už ypač patrauklią rinkos kainą – to negali pasiūlyti nė vieni kiti analogiškų paslaugų teikėjai! Visos x24.lt teikiamos paslaugos yra automatizuotos, todėl Jūsų užsakymus vykdome iš karto, vos tik gavę mokėjimą. Atsiskaityti už paslaugas galima per visų Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemas, trumposiomis (SMS) žinutėmis bei „PayPal“.


Klientus džiuginame akcijomis ir nuolaidomis, partnerystės programomis, siūlome nestandartines, inovatyvias paslaugas – pateisiname Jūsų lūkesčius ir išpildome pageidavimus. Tobulėjame drauge su kiekvienu iš Jūsų!


 

Ieškote sprendimų?

Norite būti matomi internete?

  • Sukursime logotipą!
  • Nupiešime dizainą!
  • Suprogramuosime svetainę!
  • Įkelsime į internetą!

Turite svetainę?

Norite persikelti pas mus?

  • Sukonfiguruosime paskyrą!
  • Perkelsime Failus!
  • Perkelsime Duomenu bazę!
  • Užtikrinsime veikimą!