Sveiki,
 
 
Įdiegėme ECO VPS serverių paslaugą. Šie serveriai yra kokybiški, greiti, patikimi ir turintys RAID10 diskų masyvą, tačiau naudoja įprastinius serverinius diskus, o ne SSD. Pasirūpinome optimaliausia ECO VPS serverių kaina, kad būtų kuo mažesnė, vartotojams, kurie nori įsigyti VPS serverį kokybiską ir turėti gerą paslaugą, o ne ieškoti kažkokių nemokamų ar nestabilių sprendimų internete.
 
Mes, kaip visada, stengiamės išlaikyti atitinkamą kainą už kokybiškas ir patikimas paslaugas. 
 
Taip pat tiems, kurie nori greičio, Siūlome SSD VPS su RAID10 diskų masyvu! Serverių sparta siekia net iki 550MB/s, o bendras serverių našumas net 136 kartus didesnis už įprastą serverį. Jūsų duomenys bus SSD RAID10 diskų masyve, o ne paprastuose diskų masyvuose, kur "kešavimas" vyksta SSD diske (kaip daro kiti "SSD" VPS tiekejai), taigi mėgaukitės nepaprastu greičiu, žvėriška sparta ir kokybe už tikrai ne ką didesnę rinkos kainą.
 
 
Modernizavome visą tinklą iš esmės ir šiuo metu turime labai didelius srautus ir galimybes tiekti atitinkamos kokybės paslaugas. 
 
Taip pat tiems, kurie nenori naudotis VPS paslauga, neturi tinkamo administratoriaus ir nenori patirti didesnių išlaidų, bet nori turėti gerą ir stabilų serverį, siūlome įsigyti hostingą, su "cloud" tehnologija, tikrais dedikuotais resursais bei bet kada galite pasirinkti norimą PHP versiją!
 
Hostingą aptarnauja serveris su SSD RAID 10 diskų masyvu, ypatingai greitas, saugus ir stabilus! Serverio kopijos daromos kas naktį į vietinį duomenų centra ir į nutolusį. 
 
Šiame SSD hostinge, pasirinkę atitinkamą planą, galite palaikyti net ir didžiausią internetinę parduotuvę! Taigi jūsų svetainės šiame SSD hostinge bus saugios ir stabilios.
 
Visas šias paslaugas mes patys naudojame savo klientams, savo projektams ir siūlome šiuos sprendimus mūsų klientams bei naujiems klientams. Tai laiko patvirtinti ir praktikos ištestuoti sprendimai. 
 
 
Mes patys naudojame, galime drąsiai rekomenduoti ir Jums! :)
 
 
Taip pat mūsų SSD VPS, ECO VPS, IceCAST radijos serveriams ir SSD hostingo planams taikomos nuolaidos!
 
3/mėn. = 5% nuolaida.
6/mėn. = 10% nuolaida.
12/mėn. = 30% nuolaida. 
 
Nuolaidos jau yra įtrauktos į kainas, jos automatinės. 
 
 
Kadangi jau senokai skelbėme akciją, šiuo metu vykdome tokią kompaniją:
 
SSD VPS, ECO VPS, IceCAST radijos serveriams ir SSD hostingo planams
naujiems klientams 66% nuolaida pirmam mėnesiui, o pratęsimui bus taikoma visada 33% nuolaida.
 
Nuolaidos kodas: NEW66 (būtina įvesti prieš užsakant paslaugas, vėliau pretenzijos nepriimamos.)
 
http://klientams.x24.lt/
 
Taigi galite įsigyti tikrai pigias ir kokybiškas paslaugas ilgam laikui ir turėti gerą ir patikimą serverių paslaugų partnerį.
 
 
Prašome prieš užsakant įsitikinti, kad būtent tokių paslaugų jums reikia, taip pat pasirinkite tinkamą ir reikalingą planą. 
 
 
Pagarbiai,
 
----------
x24.lt
Klientų aptarnavimo centras


Wednesday, November 20, 2013

« Atgal

Ieškote sprendimų?

Norite būti matomi internete?

  • Sukursime logotipą!
  • Nupiešime dizainą!
  • Suprogramuosime svetainę!
  • Įkelsime į internetą!

Turite svetainę?

Norite persikelti pas mus?

  • Sukonfiguruosime paskyrą!
  • Perkelsime Failus!
  • Perkelsime Duomenu bazę!
  • Užtikrinsime veikimą!